Rute

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – BLANDIANA – ACMARIU

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:00 ( S, D )     ACMARIU  05:45 ( S, D )
ALBA IULIA   13:15    ACMARIU   07:40
ALBA IULIA   15:30 ( S )    ACMARIU 14:00 ( S )
ALBA IULIA   19:00 ( S, D )    ACMARIU 18:00 ( S, D )  
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – VINTU DE JOS – BLANDIANA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA 14:30   BLANDIANA 07:00
Circula numai in perioada cursurilor scolare!

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – COSLARIU – BLAJ

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:00 ( S )    BLAJ  05:45 ( S )
ALBA IULIA   10:00 ( S )   BLAJ 06:35 ( S )
ALBA IULIA   12:30 ( S,D )   BLAJ 08:30 ( S,D )
ALBA IULIA   15:30 ( S )    BLAJ 11:15 ( S ) 
ALBA IULIA 18:00 (S,D )   BLAJ 14:00 ( S,D )
        16:45 ( S )
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – TEIUS – VALEA MANASTIRII

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:20 ( S,D)    VALEA MANASTIRII 05:10 ( S,D )
ALBA IULIA   14:20 *    VALEA MANASTIRII  06:20 *
ALBA IULIA   15:30 ( S,D )   VALEA MANASTIRII 14:00 ( S )
ALBA IULIA   19:20 ( S,D )    VALEA MANASTIRII 17:10 ( S,D )  
ALBA IULIA 23:20   VALEA MANASTIRII 21:10
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica
* – circula pe perioada cursurilor scolare

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – SINTIMBRU – OBREJA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  06:00   OBREJA  05:10 ( S,D )
ALBA IULIA   07:50 ( S,D)   OBREJA   06:40
ALBA IULIA   12:00   OBREJA 09:00 ( S )
ALBA IULIA   14:20 ( S )     OBREJA 13:10 ( S,D )  
ALBA IULIA 16:00 ( S,D )   OBREJA 15:10
ALBA IULIA 18:00   OBREJA 17:10 ( S,D )
ALBA IULIA 19:30 ( S,D )   OBREJA 18:50
ALBA IULIA 23:30 ( S,D )   OBREJA 21:10 ( S,D)
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – GHIRBOM – VINGARD

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:40 ( S,D )    VINGARD  05:20 ( S,D )
ALBA IULIA   11:15 ( MARTI )   VINGARD   06:40
ALBA IULIA   14:45   VINGARD 09:15 ( MARTI )
ALBA IULIA   16:30 ( S )    VINGARD 13:00 ( S )  
ALBA IULIA 19:30 (S,D )   VINGARD 17:30 ( S,D )
ALBA IULIA 23:30   VINGARD 21:00
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica
(MARTI) – circula doar in zilele de marti

PROGRAM TRANSPORT
CIB – ZLATNA – ALBA IULIA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
CIB  05:10      ALBA IULIA 13:20
CIB   06:30    ALBA IULIA   14:50
Circula de luni pana vineri !

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – ZLATNA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:00    ZLATNA  05:40 ( S,D
ALBA IULIA   08:00 ( S,D )   ZLATNA  06:40
ALBA IULIA   09:00    ZLATNA 07:50
ALBA IULIA   10:00   ZLATNA 09:00  
ALBA IULIA 11:00   ZLATNA 10:00 ( S )
ALBA IULIA 12:00 ( S )   ZLATNA 11:00
ALBA IULIA 13:10   ZLATNA 12:00
ALBA IULIA 14:30 ( S,D )   ZLATNA 13:10 ( S,D )
ALBA IULIA 15:30   ZLATNA 14:00
ALBA IULIA 16:10 ( S )   ZLATNA 15:10 ( S )
ALBA IULIA   16:40    ZLATNA   16:10
ALBA IULIA 17:30   ZLATNA 17:00
ALBA IULIA 18:00   ZLATNA 17:40 ( S,D )
ALBA IULIA 19:00 ( S,D )   ZLATNA 18:05
ALBA IULIA 20:30   ZLATNA 19:30
ALBA IULIA 23:30   ZLATNA 21:20
(S) – circula si sambata
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – OIEJDEA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  05:45 ( S )    OIEJDEA 06:20
ALBA IULIA   06:55 *   OIEJDEA  14:30 *
ALBA IULIA   15:05   OIEJDEA 16:00 ( S )
(S) – circula si sambata
* – circula pe perioada cursurilor scolare

PROGRAM TRANSPORT
HENIG – ALBA IULIA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
HENIG 05:15   ALBA IULIA 16:30
Circula de luni pana vineri !

PROGRAM TRANSPORT
GEOMAL – TEIUS

Plecare Ora:   Plecare Ora:
GEOMAL 05:10   TEIUS 16:10
Circula de luni pana vineri !


PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – CUGIR

Plecare Ora:   Plecare Ora:
ALBA IULIA  07:00    CUGIR 06:00
ALBA IULIA   08:00 ( S,D )   CUGIR  07:00 ( S,D )
ALBA IULIA   09:00   CUGIR 08:00
ALBA IULIA   10:00 ( S,D )   CUGIR 09:00 ( S,D ) 
ALBA IULIA 11:00   CUGIR 10:00
ALBA IULIA 12:00 ( S,D )   CUGIR 11:00 ( S,D )
ALBA IULIA 13:00   CUGIR 12:00
ALBA IULIA 14:00   CUGIR 13:00
ALBA IULIA 15:00   CUGIR 14:00
ALBA IULIA 16:00 ( S,D )   CUGIR 15:00 ( S,D )
ALBA IULIA 17:00   CUGIR 16:00
ALBA IULIA 18:00 ( S,D )   CUGIR 17:00 ( S,D )
ALBA IULIA 19:00   CUGIR 18:00
ALBA IULIA 20:00 ( S,D )   CUGIR 19:00 ( S,D )
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
CUGIR – SEBES – ALBA IULIA – CAMPENI

PLECARI (TUR )
Plecare Prin Plecare
CUGIR  ALBA IULIA CAMPENI
06:30 (S, D) 08:00 (S, D) 10:30 ( Plecare)

PLECARI ( RETUR )
Plecare Prin Plecare
CAMPENI  ALBA IULIA CUGIR
11:45 (S, D) 14:45(S, D) 16:00(Plecare)
(S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
ALBA IULIA – LANCRAM – SEBES

PLECARI - ALBA IULIA:

06:00 (S,D), 06:30, 07:00, 07:30(S,D), 08:00, 08:30(S,D), 09:00, 09:30(S,D),10:00,10:30(S,D), 11:00,11:30(S,D),12:00,12:30(S,D),13:00,13:30(S,D),14:00,14:30,15:00(S,D),
15:30,16:00S,D),16:30,17:00(S,D),17:30,18:00(S,D),18:30,
19:00(S,D),19:30,20:00(S,D), 20:30, 21:30 ,22:30 .

PLECARI - SEBES:

06:00, 06:30, 07:00(S,D), 07:30, 08:00(S,D), 08:30, 09:00(S,D), 09:30,10:00(S,D),10:30, 11:00(S,D),11:3012:00(S,D),12:30,13:00(S,D),13:30,14:00(S,D),14:30,15:00,15:30(S,D),
16:00,16:30(S,D),17:00,17:30(S,D),18:00,18:30(S,D),19:00,19:30(S,D),20:00, 20:30(S,D), 21:00 ,22:00 .

(S, D) – circula si sambata si duminica


PROGRAM TRANSPORT
DAIA ROMANA – SEBES

PLECARI – DAIA ROMANA:

05:30, 06:00 (S), 06:30(S,D), 07:10(scolar),07:30, 08:30(S), 09:30,10:30, 11:30, 13:30,14:00(S,D), 15:00(S),15:45,17:30, 18:30,20:00(scolar), 21:30 .

PLECARI – SEBES:

05:45, 06:20, 06:50, 07:30(S,D), 08:00, 09:00,10:00, 11:00, 12:00,13:30, 14:30(S,D),15:30(S),16:15, 18:00, 19:00,20:15(scolar), 22:30, 23:15 .

(S, D) – circula si sambata si duminica
(S) – circula si sambata

 

PROGRAM TRANSPORT
  CUGIR– SIBOT

Plecare Ora:   Plecare Ora:
CUGIR 06:40   SIBOT 06:05
CUGIR  08:00 ( S,D )   SIBOT 07:15
CUGIR 11:30 ( S,D )   SIBOT 09:20 ( S,D )
CUGIR 13:50   SIBOT 13:00 ( S,D ) 
CUGIR 15:00   SIBOT 14:25
CUGIR 17:50 ( S,D )   SIBOT 15:40
CUGIR 19:40   SIBOT 19:05 ( S,D )
(S) – circula si sambata (S, D) – circula si sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
  CUGIR– SALISTEA

Plecare Ora:   Plecare Ora:
CUGIR 07:15   SALISTEA 06:00
CUGIR  12:00 ( S,D )   SALISTEA 07:00 ( S,D )
CUGIR 15:15   SALISTEA 14:00
CUGIR 17:15   SALISTEA 16:00  
CUGIR 23:15   SALISTEA 21:30
(S, D) – circula NUMAI sambata si duminica

PROGRAM TRANSPORT
  CUGIR– SEBES

Plecare Ora:   Plecare Ora:
CUGIR 06:00   SEBES 07:00
CUGIR  08:30 ( S,D )   SEBES 09:30 ( S,D )
CUGIR 10:30   SEBES 11:30
CUGIR 12:30 ( S,D )   SEBES 13:30 ( S,D )  
CUGIR 15:15 ( S,D )   SEBES 16:30 ( S,D )
CUGIR 17:30   SEBES 18:30
(S, D) – circula si sambata si duminica


PROGRAM TRANSPORT
CUGIR – CERU BACAINTI

PLECARI
CUGIR CERU BACAINTI
15:20 05:50

PROGRAM TRANSPORT
SEBES – RAHAU

PLECARI
SEBES RAHAU
05:30 *, **** 05:45
 06:35 06:55 
07:15 07:30
07:30 ** 08:00 **
09:30 10:00
11:30 * 12:00 *
12:30 *** 13:00 ***
13:30 14:00
14:40 15:30
15:50 ** 16:10 **
16:00 16:20
17:30 17:50
19:00 19:20
21:00 21:20
23:20 23:40
* – circula si sambata si duminica
** – circula NUMAI sambata si duminica
*** – circula in perioada cursurilor scolare
**** – cursa cu plecare din Lancram
Nota: Programul de transport in zilele declarate ca sarbatori legale este acelasi cu programul de sambata/duminica.

PROGRAM TRANSPORT
SEBES – PETRESTI

PLECARI
SEBES PETRESTI
06:15 06:30
06:25 **** 07:05 ****
06:30 ** 07:10 **
07:15 *** 07:35 ***
07:30 08:00
08:00 08:15
09:00 09:15
09:15 ** 09:30 **
10:00 10:15
11:00 11:15
12:00 12:15
 13:30 13:45 
14:00  14:15 
14:30 *, **** 14:45 ****
15:00 15:10 **
15:30 15:15
16:00 15:45
16:30 16:15
17:00 16:45
17:30 17:15
18:00 17:45
19:00 18:15
20:00 19:15
21:05 20:15
22:30 * 21:20
  23:10 *
* – circula si sambata si duminica
** – circula NUMAI sambata si duminica
*** – circula in perioada cursurilor scolare
**** – circula pana la/de la Frumoasa

Nota: Programul de transport in zilele declarate ca sarbatori legale este acelasi cu programul de sambata/duminica.

PROGRAM TRANSPORT
SEBES – LANCRAM

PLECARI
SEBES LANCRAM
05:35 05:25 *****
06:00 **  05:55 *** 
06:10   06:25 ****
06:45   06:30 **
07:00 **  07:00 
07:15   07:30 *
07:45  08:00 
08:00  08:30 
09:00  09:30 
 10:00 10:30 
 11:00 * 11:30 * 
12:00  12:30 
 13:00 * 13:30 * 
14:00  14:15 
 14:30 14:45 
15:00 *  15:15 
15:30 ****  15:30 ** 
 16:00 15:45 
16:30  16:15 
17:00  16:45 
 17:30 17:15 
 18:00 17:45 
19:00 * 18:30
20:00 19:30 *
21:00 20:30
22:30 * 21:30
  23:15 *
* – circula si sambata si duminica
** – circula NUMAI sambata si duminica
*** – cursa Ciserom
**** – pana pe Calarasi 71
**** *–pana in cartier Kogalniceanu

Nota: Programul de transport in zilele declarate ca sarbatori legale este acelasi cu programul de sambata/duminica.

PROGRAM TRANSPORT
Daia Romana – Sebes

PLECARI
Daia Romana Sebes
05:30 07:30(S,D)
06:00 (S) 08:00
06:30(S,D) 09:00(S,D)
07:10(scolar) 10:00
08:30(S,D) 11:00
09:30 12:00
10:30 13:30
11:30 14:30
13:30 15:00(S)
14:00(S,D) 15:30
15:00(S) 16:15
15:45 18:00
17:30 19:00
18:30 20:30
20:00 22:30
21:30 23:15
(S, D) – circula si sambata si duminica
(S) –circula si sambata
(scolar) – circula doar in perioada cursurilor scolare